La Liga: Remis w Huescie

Girona (Twitter)

Sociedad Deportiva Huesca w końcu przerwał swoją złą passę. Klub z Aragonii zremisował przed własną publicznością z Gironą FC 1:1 w pierwszym niedzielnym meczu 7. kolejki hiszpańskiej La Ligi

Obie bramki padły po strzałach z rzutów karnych. Najpierw w 37. minucie Christian Stuani dał prowadzenie gościom. Urugwajski napastnik ma już sześć bramek w bieżącym sezonie. Wynik meczu w 72. minucie ustalił Gonzalo Melero, dla którego było to premierowe ligowe trafienie.

Remis dla gospodarzy oznacza przerwanie złej passy – czterech porażek z rzędu. Z kolei goście nie wygrali już trzeciego kolejnego meczu. W następnej serii spotkań Girona podejmie Eibar, a Huesca w Valladolid z Realem.