Dziwniel: Jesteśmy zespołem, który chce wygrywać w każdym meczu

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W ramach 10. kolejki Ekstraklasy Zagłębie Lubin przegrało na swoim stadionie z Pogonią Szczecin (0:2). Po spotkaniu głos zabrał obrońca “Miedziowych”, Daniel Dziwniel.

– Nie można nam zarzucić braku chęci i zaangażowania w meczu z Pogonią Szczecin. Chcieliśmy ten mecz wygrać, a każdy z nas dał z siebie tyle, ile mógł. Jesteśmy zawiedzeni, że się nie udało. Bardzo chcieliśmy zdobyć w tym spotkaniu komplet punktów – dodał 26-latek.

W następnej kolejce Zagłębie czeka mecz z Arką Gdynia. Defensor “Miedziowych” zapytany jak pojedynek z Pogonią wpłynie na przygotowania do meczu z Żółto-Niebieskimi odpowiedział:

– Jeszcze chwile będzie nam ta porażka siedzieć w głowach i będziemy smutni, ale już w niedzielę wyciągniemy wnioski po to, żeby od następnego tygodnia rozpocząć ciężką pracę, która będzie miała przygotować nas do meczu z Arką w Gdyni. Nasza pozycja w tabeli nie jest zła. Chcemy wygrywać i budować atmosferę dla siebie, dla kibiców i dla klubu dlatego właśnie trzeba się podnieść. Meczem w Gdańsku pokazaliśmy, że mamy charakter. Oczywiście, fajnie się wygrywa, ale wyjście z trudnych sytuacji, do których bez wątpienia należy zaliczyć ten tydzień, też buduje zespół. – tłumaczył.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ONLINE W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *