La Liga: Derby Sewilli zawiodły. Bezbramkowy remis na Ramon Sanchez Pizjuan

Real Betis (Twitter)

Sevilla zremisował z Realem Betis 0:0 w meczu 35. kolejki La Liga. Derby Sewilli zawiodły pod względem atrakcyjności.

Bardzo mało działo się w pierwszej połowie spotkania. Zobaczyliśmy zaledwie jeden strzał celny za sprawą Rafy Mira, który zakończył się interwencją Claudio Bravo. Najlepszą sytuację w meczu miał Erik Lamela, ale w 85. minucie Argentyńczyk przestrzelił w świetnej sytuacji. Bandyckie wejście wykonał tuż po wejściu na boisku wykonał Juan Miranda, który sfaulował Jesusa Navasa i wyleciał z boiska. Jeszcze w doliczonym czasie gospodarze mieli świetną okazję, ale Claudio Bravo obronił główkę En-Nesyriego.