La Liga: Cristian Tello zapewnia Betisowi cenne trzy punkty

MARCA

Dziś na Benito Villamarin Betis podejmował Elche. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, a zawodnikiem meczu bez cienia wątpliwości został Cristian Tello.

Betis po dwóch porażkach z rzędu w końcu wraca na właściwe tory. I ile w starciach z Atletico i Realem Sociedad zaprezentowali się dobrze to nie udało im się wtedy ani razu pokonać golkiperów rywali. Mecz z Elche miał pokazać, że żadnego kryzysu w zespole nie ma. Już od pierwszych minut zdominowali ekipę beniaminka, a efektem tego był szybko strzelony gol Antonio Sanabrii. Napastnik wykorzystał dobre zagranie od Cristiana Tello i pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Niedługo później sam Tello podwyższył prowadzenie dzięki podaniu od Sergio Canalesa. Przed przerwą mogło być już 3:0, ale rzut karny zmarnował Nabil Fekir. Po zmianie stron gra nie uległa zmianie. W 56. minucie w asyście dwójki obrońców Cristian Tello pokonał bramkarza Elche. Goście stać było tylko na jedno honorowe trafienie autorstwa Josana.