Kondogbia dołączy do Atletico poza oknem

Kondogbia

dailystar.co.uk

Atletico Madryt już od dłuższego czasu pracuje nad transferem 27-letniego pomocnika. Mimo trudnych rozmów negocjacyjnych i wielu komplikacji z tym związanych kluby doszły do porozumienia.

Jak poinformował Fabrizio Romano, Kondogbia przejdzie do stolicy Hiszpanii za 11 milionów euro plus ewentualne bonusy zapisane w umowie transakcji. Poza tym „Nietoperze” otrzymają 10 procent kwoty od następnego transferu doświadczonego pomocnika. Reprezentant Republiki Środkowoafrykańskiej w niedzielny wieczór przejdzie obligatoryjne testy medyczne, po których podpisze kontrakt.

Kondogbia do Atletico dołączy poza oknem transferowym z uwagi na fakt, że Arsenal ściągnął z Madrytu Thomasa Parteya w ostatni dzień trwania letniego okienka transferowego, aktywując klauzulę wykupu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami hiszpański klub ma 30 dni na to, aby pozyskać kogoś na jego miejsce.

Geoffrey Kondogbia barwy Valencii reprezentował od lata 2017 roku. 27-letni pomocnik wystąpił łącznie w 104 spotkaniach. Strzelił 7 bramek i dołożył do tego 6 asyst.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *