
Krychowiak: Mamy wielu dobrych zawodników, ale muszą stworzyć drużynę
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, na pytania dziennikarzy odpowiadał Grzegorz Krychowiak. Pomocnik był pytany o swoje przewidywania dotyczące występu naszej drużyny na EURO 2020, wypowiedział się o reprezentacji Rosji, a także skomentował swoją trudną podróż do Opalenicy.
- Mocne strony Rosji to fantastyczny napastnik, który strzela mnóstwo bramek. Kilku znajomych. Nie oglądałem wielu meczów Rosji, ale to wymagający przeciwnik. Odpowiedni sprawdzian przed Euro - stwierdził pomocnik Lokomitiwu Moskwa - powiedział parę słów o naszym pierwszym sparingpartnerze, reprezentacji Rosji.
- Jestem zadowolony z kondycji fizycznej, zwłaszcza po okresie covidowym. Grałem długo bez przerw, potem był okres przygotowawczy. Nikt nie da nam gwarancji tego, jak wystąpimy na Euro. Dwa turnieje Euro i MŚ były różne, jeden się udał, drugi mniej. Wiemy, jaka jest atmosfera po przegranej, jak ważny jest początek turnieju. Jeśli zdobędziemy 3 punkty to naprawdę nieważne z kim zagramy drugie spotkanie. Możemy grać nawet z MŚ - stwierdził piłkarz Lokomotiwu - skomentował swoją formę oraz dyspozycję drużyny.
- Jest za wcześnie, by powiedzieć, gdzie dokładnie będę grał. Czy trener widzi mnie bliżej bramki. Wydaje mi się, że będę grał jako defensywny pomocnik - wypowiedział się na temat swojego miejsca na boisku.
- Jestem wystarczająco doświadczonym zawodnikiem, żeby znaleźć środek między tym, co chcę, a tym, co chce trener. Dla mnie najważniejsze jest co chce trener, jak gra zespół i wynik. Mamy wielu dobrych zawodników, ale oni muszą stworzyć drużynę. To, jak grają w klubach, nie daje gwarancji, że tak zagra kadra - dodał.
- Powrót był trudny, bo anulowali mi jeden samolot, na drugi się spóźniłem. Bardzo się cieszę, że już tu dotarłem i mogę spotkać się z przyjaciółmi - zakończył.
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
La LigaCarlo Ancelotti na wylocie z Realu Madryt? Zadecydować może Liga Mistrzów
Victoria Gierula / 11 kwietnia 2025, 16:10