Królewski: Budujemy klub na zaufaniu do każdej osoby, która jest w Wiśle

wisla.krakow.pl

Jarosław Królewski mówi, że klub jest przed finalnymi decyzjami ws. kontraktu Aleksandra Buksy.

Współwłaściciel “Białej Gwiazdy” przyznał w rozmowie z Przemysławem Langierem z portalu “Goal.pl”, iż pewne ustalenia z otoczeniem Aleksandra Buksy zostały poczynione i spokojnie czekają, co się wydarzy dalej. – Mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, co możliwe, aby umowa w ówczesnym czasie została zawarta na partnerskich warunkach. Jednocześnie nie mamy praktyki zdradzania tego, co znajduje się w kontraktach naszych piłkarzy – dodał Jarosław Królewski.

Napastnik nie może narzekać na zainteresowanie ze strony możniejszych klubów, a mało kto chciałby latem usłyszeć, że Buksa opuszcza drużynę za darmo. – Rozsądni ludzie, a za takich w tym biznesie uważam menedżerów, zawsze muszą brać pod uwagę to, co było przedmiotem wcześniejszych rozmów. Ekosystem piłkarski to nie jest coś, w czym można dokonywać jakichś one-shotowych akcji. On żyje cały czas, więc każdemu znajdującemu się na tym rynku zależy, by budować partnerskie, wieloletnie relacje. Nie tylko z piłkarzami, ale też z klubami – kontynuuje.

Został też zapytany, jak mają słowa o transparentności kluby, gdy ten ogłasza podpisanie umowy z piłkarzem, której de facto nie ma. – Podkreślę jeszcze raz – umowy ustne lub ich części są w Polsce normalną formą zawarcia umowy. W biznesie to rzecz oczywista. Dziś wygląda to tak, że można było coś zrobić inaczej, lepiej, ale wtedy ogłaszaliśmy to, na co zgodziła się każda ze stron. Nikt nie był do niczego przymuszony. Ja, Tomasz (Jażdzyński przyp. red.) i Kuba (Błaszczykowski (przyp. red.) budujemy klub na zaufaniu do każdej osoby, która jest w Wiśle. W każdym aspekcie. Podpisując kontrakt z Olkiem też się na nim opieraliśmy, bo na czym innym? Przecież nie mieliśmy żadnego alternatywnego oręża w ręku – zaznacza.

źródło: goal.pl /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *