Kriwiec: BATE nabiera formy przed pucharami

Siergiej Kriwiec, który obecnie jest zawodnikiem Dinama Brześć, a w przeszłości reprezentował m.in. Lecha Poznań, Wisłę Płock oraz Arkę Gdynia stwierdził, że stawia na BATE Borysów.

– Przed pucharami BATE zawsze nabiera formy, można powiedzieć, że jest wtedy “w gazie”. W ostatnich meczach naprawdę wyglądają nieźle. U nich wszystko rozkłada się równomiernie, na cały zespół. Mają stabilny skład i dobrych piłkarzy w każdej formacji. W mojej opinii, to mocny, doświadczony zespół, w kadrze którego są reprezentanci Białorusi – mówi Kriwiec w “Super Expressie”.

Zdaniem pomocnika z Białorusi Piast Gliwice powinien zwrócić szczególną uwagę na trójkę zawodników. – Wymieniłbym trzy nazwiska: kapitan Igor Staszewicz, grającym z lewej strony pomocy, środkowy pomocnik Stanisław Drahun i stoper Egor Filipenko. To trio, które ma największe doświadczenie w zespole. Każdy z nich może wyczarować coś z niczego. Zresztą, w obecnych rozgrywkach dwaj pierwsi są najskuteczniejszymi graczami drużyny. Zdobyli po pięć bramek – ocenia. Siergiej Kriwiec latem ubiegłego roku przeniósł się z Arki Gdynia do Dinama Brześcia. 33-latek zdradził, że zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie. – Pod koniec ubiegłego sezonu zerwałem więzadło krzyżowe w prawej nodze. Wcześniej nie miałem tak poważnego urazu. Jestem blisko powrotu. Myślę, że w ciągu miesiąca będę do dyspozycji trenera – zakończył

źródło: Super Express / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *