Koszmarna kontuzja i koniec sezonu dla Moussy Wague

tbrfootball.com


Moussa Wague przebywa aktualnie na wypożyczeniu w greckim klubie PAOK Saloniki. Prawy obrońca po ofiarnej interwencji doznał poważnej kontuzji i w tym sezonie nie zobaczymy go już na boisku.

We wczorajszym przegranym (1:0) derbowym spotkaniu z Arisem Saloniki, młody obrońca uszkodził więzadło rzepki, więzadło krzyżowe przednie i tylne oraz więzadło poboczne przyśrodkowe. Hiszpańskie media nie wykluczają, że doszło do ich zerwania.

22-latek będzie musiał poddać się operacji, w skutek czego straci cały sezon. Piłkarz po tym, jak zdążył wybić piłkę z linii bramkowej, wpadł na słupek, po czym opuścił boisko na noszach.

Szczęście omija Senegalczyka ostatnio szerokim łukiem. Co prawda awansował do pierwszej drużyny Barcelony, jednak nie udało mu się przekonać do siebie trenerów. Dlatego też w styczniu tego roku udał się na wypożyczenie do Ligue 1, a dokładniej do OGC Nice. Gdy zaczął wywalczać sobie miejsce w składzie, rozgrywki zostały przerwane i ich nie dokończono. Latem, gdy do klubu trafił Sergino Dest, Wague został ponownie wypożyczony. Gdy nareszcie zaczął już grać regularnie, przytrafia mu się coś takiego.

Prawdopodobnie wypożyczenie Moussy zostanie przerwane, a ten wróci do stolicy Katalonii. Jego dalsza przyszłość aktualnie jest niepewna, jednak na razie musi skupić się na powrocie do zdrowia – czego życzymy mu jak najmocniej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.