Kontrowersyjna wypowiedź rosyjskiego trenera. „Dasz mi dwie kule, to wpakuję obie kule w sędziego”

Piłka

Zdjęcie: Pixabay.com

Skandalem zakończył się mecz narodowej Ligi Studenckiej w Rosji. Trener zespołu Uniwersytetu Ekonomicznego z Rostowa nad Donem, Wiktor Zubczenko nie zapanował nad emocjami i w kontrowersyjny sposób skomentował pracę arbitra. – Dasz mi dwie kule, to wpakuję obie kule w sędziego – mówił. 

Zespół Uniwersytetu Ekonomicznego z Rostowa nad Donem przegrał 1:2 z ekipą z Elisty w Kałmucji w meczu narodowej Ligi Studenckiej w Rosji. Sędzia pokazał zawodnikom z Rostowa siedem żółtych i jedną czerwoną kartkę. Niezadowolony z pracy sędziego był szkoleniowiec gospodarzy, Wikotr Zubczenko, który w kontrowersyjny sposób skomentował boiskowe poczynania arbitra.

W drugiej połowie sędzia zaczął działać w kompletnie niezrozumiały sposób. Żeby zrozumieć, jak bardzo go nienawidzę… Jeśli weźmiesz dwóch najbardziej znienawidzonych ludzi na tej planecie, Hitlera i Napoleona, i umieścisz między nimi tego sędziego, a następnie dasz mi dwie kule, to wpakuję obie kule w sędziego – mówił Zubczenko.

 – Co to było? Dać żółtą kartkę komuś, kto został uderzony… Potem po meczu powiedzieli, że nasz zawodnik szarpnął go za rękę. Jeśli to prawda, to przeproszę go. Jestem zszokowany – dodał.

Film z wypowiedzią trenera, opublikowany przez rosyjskiego dziennikarza sportowego Artura Petrosjana, bije rekordy popularności w social mediach. Na razie nie wiadomo, czy zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.