Kolejny zwrot akcji przy wyborze selekcjonera. Szwajcar pierwszym wyborem prezesa PZPN?

sport.ch

Marcel Koller ma obecnie największe szanse na objęcie reprezentacji Polski – takie sensacyjne wieści przekazał “Przegląd Sportowy”.

Cezary Kulesza odbył w nocy z czwartku na piątek spotkanie z Adamem Nawałką, który długo pozostaje faworytem do kadry. Prezes PZPN miał ustalić wszystkie szczegóły z 64-latkiem. Niemniej jednak pojawił zwrot akcji.

W doniesieniach medialnych wcześniej mówiło się o 61-letnim Marcelu Kollerze, który zdaniem “Przeglądu Sportowego” wyrósł na niespodziewanego faworyta u Kuleszy. Szwajcar ma sześcioletnie doświadczenie przy reprezentacji Austrii.

– Nawałka już w trakcie urlopu pracował nad swoim nowym-starym sztabem, kontaktował się między innymi z rzecznikiem kadry Jakubem Kwiatkowskim oraz z Hubertem Małowiejskim, który za jego pierwszej kadencji w kadrze odpowiadał za bank informacji – podaje “PS”.

Do meczu barażowego o awans do Kataru pozostaje w sumie niewiele czasu. Rosjanie również śledzą wydarzenia związane z przyszłym selekcjonerem. Na początku roku w tamtejszej prasie pisano o Czesławie Michniewiczu jako następcy Paulo Sousy.

źródło: przegladsportowy.pl /

Cezary Kulesza o spotkaniu z Cannavaro: Chciałem poznać jego wizję i pomysł


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.