Kolejny zawodnik przymierzany do Legii. Tym razem z Mauritiusu
Lindsay Rose z Arisu Saloniki jest w kręgu zainteresowań Legii Warszawa - poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.
29-latek to zawodnik grający na środku obrony. Może występować również na prawej stronie defensywy. Zaczynał karierę we Francji, zresztą ma za sobą nawet epizody w Olympique Lyon. Ponadto grał między innymi dla Bastii czy Lorient. Jednak reprezentuje barwy Mauritiusu.
Rose z Arisem ma jeszcze przez rok ważny kontrakt. I tu może być największy problem w kwestii porozumienia.
Jednocześnie Włodarczyk informuje, iż jeżeli nie wyjdzie transfer Rose'a, to planem awaryjnym jest ponowne ściągnięcie Artema Szabanowa. Jemu latem wygasa umowa z Dynamem Kijów.
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02









































