Kolejny transfer Wisły Kraków? Tym razem czas na napastnika

Wisła Kraków

Piłkarski Świat

Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl” poinformował, że Wisła Kraków wykazuje zainteresowanie Marko Roginiciem, piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Chorwat zwrócił uwagę skautów Podbeskidzia podczas lat gry w drugiej lidze słoweńskiej. W barwach NK Nafta 1903 zdobył wtedy 27 goli w 41. meczach.

Dobrze prezentował się również grając na poziomie I Ligi. Również w 41. meczach strzelił 11 goli i miał 7 asyst. Takie statystyki napawały zespół “Górali” optymizmem na ich przygodę z Ekstraklasą.

Jednak rzeczywistość brutalnie zweryfikowała Podbeskidzie oraz samego Roginicia. Chorwat miał ledwo pięć punktów zapisanych w klasyfikacji kanadyjskiej. Weszły na to dwie bramki i trzy asysty. Szału nie było, bo i być nie mogło. Z takiej klasy zawodnikiem klub spadł do I Ligi.

Jak się okazuje, słaby miniony sezon nie odstraszył nowych potencjalnych nabywców. Chorwatem ma być zainteresowana Wisła Kraków. Klub spod Wawela nie wyda na transfer dużych pieniędzy, bo jego wartość, to zaledwie kilkaset tysięcy. Według informacji “Meczyki.pl” Podbeskidzie wycenia go na 200-300 tysięcy euro.

Gdyby transfer doszedł do skutku, to Marko Roginić zostałby jedenastym zawodnikiem ściągniętym do Wisły Kraków podczas letniego okienka.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *