Kolejny świetny występ Huberta Graczyka. Czy zagra w reprezentacji Polski?

Hubert Graczyk wystąpił w poniedziałkowym spotkaniu reprezentacji Anglii do lat 18. Pochodzący z Polski golkiper został bohaterem swojej drużyny.

W poniedziałek reprezentacja Anglii do lat 18 wygrała z rówieśnikami z Walii 2:0. Jednym z bohaterów spotkania był Hubert Graczyk, który w 18. minucie obronił rzut karny Keelana Williamsa. Po przerwie opuścił murawę.

Ostatnie tygodnie są bardzo udane dla 18-latka. Utalentowany bramkarz, reprezentujący barwy Arsenalu, podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt w karierze. Jednocześnie został zgłoszony do rozgrywek Ligi Europy. Podopieczni Mikel’a Artety w 1/4 finału zagrają z czeską Slavią Praga.

Hubert Graczyk urodził się 28 lutego 2003 roku w Polsce. W wieku trzech lat razem z rodzicami przeprowadził się na Wyspy Brytyjskie. 18-latek nie zdecydował jeszcze, w której kadrze chciałby zagrać.