Kolejne wieści w sprawie Lewandowskiego. Taką kwotę Bayern zaakceptuje?

Lewandowski

fcbayern,com


Nie ustają plotki w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego.

Napastnik ma ważny kontrakt z Bayernem Monachium do lata 2023 roku. Polak chciałby mieć klarowną przyszłość, dlatego od jakiegoś czasu jego strona naciska na klub, by rozpocząć rozmowy w sprawie przedłużenia umowy. Najlepiej o kolejne dwa lata.

Bayern jednak na razie dość spokojnie podchodzi do sytuacji. Nie wykazuje zbytnio inicjatywy w kwestii negocjacji. W związku z tym od kilku dni trwają spekulacje, że sytuację może wykorzystać Barcelona. Lewandowskiego w swoich szeregach z wielką chęcią widziałyby też inne kluby z czołówki Europy.

Agent piłkarza – Pini Zahavi ma jeszcze w kwietniu spotkać się z przedstawicielami Barcelony. Nie ukrywa się, że te strony mają ze sobą dobre relacje. Coraz częściej pojawiają się informacje, iż w ostateczności Bayern będzie gotowy sprzedać Polaka już najbliższego lata. Wtedy będzie miał jedną z ostatnich okazji, by zarobić na Lewandowskim. Bayern raczej będzie chciał uniknąć powtórki z sytuacji pokroju Davida Alaby czy Niklasa Sule, którzy przeszli do mocnych klubów w ramach wolnych transferów.

W niemieckich mediach pada też kwota, jaką Bawarczycy oczekują. Ma wynosić ponoć przynajmniej 40 milionów euro. Z takim wydatkiem ma liczyć się potencjalny nabywca Lewandowskiego.

Źródło: Sport Bild


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.