

Kolejne kłopoty Benjamina Mendy’ego, usłyszał kolejny zarzut
Obrońca Manchesteru City, Benjamin Mendy został oskarżony o dodatkowy zarzut gwałtu. Wcześniej również był oskarżony o napaść na tle seksualnym.
27-letni Francuz jest oskarżony o osiem przestępstw przeciwko pięciu kobietom, w tym siedem przypadków gwałtu. Zarzuty przeciwko Mendiemu miały mieć miejsce między październikiem 2020 r. a sierpniem 2021 r. Ostatnie oskarżenie dotyczy rzekomej napaści, jaka miało miejsce w lipcu.
Mendy od sierpnia przebywa w areszcie. Klub natychmiast zawiesił go w prawach piłkarza. Jego proces ma się rozpocząć za cztery tygodnie. Obrońca przybył do The Citizens w 2017 roku z AS Monaco za 52 miliony funtów.
Benjamin Mendy został oskarżony przez angielski sąd już o SIÓDMY gwałt. Zarzucane mu czyny miały zostać popełnione między październikiem 2020 a sierpniem 2021.
Jego proces został przełożony. 27-letni obrońca przebywa od 4 miesięcy w więzieniu. pic.twitter.com/cyASnz3Sxd
— Trójkolorowa Piłka (@Trojkolorowa_) December 22, 2021
-
AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-




AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08
-




AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa sędzia. Kto będzie arbitrem spotkania? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 15:14
-

AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13




































