Kolejne doniesienia w sprawie transferu Mbappe. Wciąż nie wiadomo, gdzie zagra

Mbappe

https://twitter.com/ChampionsLeague


Saga transferowa z udziałem Kyliana Mbappé trwa w najlepsze. Kiedy media dobiegła informacja o nowej umowie z Paris-Saint Germain, została ona szybko zdementowana. W kwestii transferu głos zabrała matka zawodnika.

Kolejny dzień przyniósł kibicom futbolu następną już garść informacji w sprawie transferu Kyliana Mbappe. Gwiazdor PSG wywołuje sporo szumu i zainteresowania swoim możliwym przejściem do innego klubu. Głównym zainteresowanym jest oczywiście upragniony Real Madryt. To właśnie Mbappe jest pierwszym celem transferowym Fiorentino Pereza i “Królewskich”.

Media obiegła jednak informacja, o rzekomym porozumieniu z władzami Paris-Saint Germain i uzgodnieniu warunków nowego kontraktu między klubem a zawodnikiem. Miałby obowiązywać on przez dwa lata, z opcją przedłużenia o rok. Sam zawodnik zarobiłby gigantyczne pieniądze. Mowa tu o 100 milionach euro za podpis i wynagrodzeniu w wysokości 50 milionów rocznie. Taką informację przekazał francuski dziennik “Le Parisien”.

Cały szum w sprawie porozumienia z PSG został jednak szybko zdementowany. Osobą, która szybko zareagowała na pojawiające się informacje w mediach była matka zawodnika. Według jej słów Mbappe wciąż nie podjął ostatecznej decyzji o swojej przyszłości. Nie wie, w jakich barwach zagra w następnym sezonie. Podchodzi on racjonalnie do wszystkich spraw transferowych i nie chce spieszyć się z decyzją.

– Zasadniczo nie ma żadnego porozumienia ani z Paris Saint-Germain, ani z żadnym innym klubem. Dyskusje na temat przyszłości Kyliana wciąż się toczą. Dzieje się to w klimacie wielkiego spokoju, który pozwala mu dokonać najlepszego wyboru, z szacunkiem do wszystkich zainteresowanych stron – przekazała Fayza Lamari, matka Kyliana


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.