Koeman: Nadal pokazujemy że jesteśmy na właściwej ścieżce

Ronald Koeman

Zdjęcie: kivnl/shutterstock

FC Barcelona i Athletic Bilbao stoczyły pasjonujący pojedynek na Estadio La Cartuja w Sewilli. Po Superpuchar Hiszpanii sięgnęli podopieczni Marcelino Garcię Torala.

“Duma Katalonii” chciała zdobyć pierwsze trofeum, od kiedy drużynę objął Ronald Koeman. Zadania jednak nie udało się zrealizować. – Tytuł jest wygodny, aby pokazać, że jesteś na właściwej ścieżce, ale wciąż pokazaliśmy, że tak jest. Zrobiliśmy wszystko, aby wygrać, ale byliśmy bardzo zmęczeni. Dla wielu ten finał może okazać się cennym doświadczeniem – powiedział Koeman.

Rywale z kraju Basków byli zwłaszcza silni w powietrzu i inteligentni przy zatrzymywaniu akcji. – To jest ich cecha, sposób, w jaki potrafią się przeciwstawić. Nie mamy wysokich piłkarzy, a jeśli chodzi o drugiego gola, to powinniśmy się lepiej zachować – podkreślił Holender.

Leo Messi nie był w pełni skoncentrowany po niedawnym urazie. Argentyńczyk obejrzał pierwszą czerwoną kartkę w swojej karierze, gdy uderzył łokciem Asiera Villalibre’a w tył głowy.Postanowił zagrać i to wszystko. Nie chcę wydawać opinii sędziemu. Messi walczył na boisku i robił co się da – zakończył.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *