Koeman: Kontuzja Dembele to wielki pech
Ronald Koeman po krótkim pobycie w Holandii wrócił dziś do Barcelony, a na lotnisku czekali już na niego dziennikarze. Szkoleniowiec Barcy skomentował kilka bieżących spraw dotyczących klubu.
Holender podkreślił, że Barcelona musi wzmocnić kadrę, aby walczyć o najwyższe cele w nadchodzącym sezonie. Trener odniósł się również do ostatnich spotkań z Joanem Laportą:
- „Dla obu stron to było dość niewygodne 10 dni. Klub, prezydent i ja bardzo chcemy rozpocząć kolejny sezon, oby z kibicami na stadionie. Przeanalizowaliśmy zeszły sezon. Pod koniec sezonu ligowego nie byliśmy na naszym najlepszym poziomie. Obecnie pracujemy nad polepszeniem kadry i musimy podjąć decyzje, staramy się wzmocnić kadrę. Aby aspirować do największych celów, trzeba się wzmacniać."
Przyszłość Leo Messiego wciąż nie jest znana, a sam Koeman nie do końca wie, czy będzie mógł liczyć na Argentyńczyka w przyszłym sezonie:
- „Nie wiem czy będę mógł polegać na nim [Messim] w przyszłym sezonie. Klub pracuje nad osiągnięciem porozumienia. Jest bardzo ważnym graczem dla przyszłości Barcelony."
W ostatnim meczu pomiędzy Francją a Węgrami, Ousmane Dembele doznał kolejnej kontuzji mięśniowej, a trener Barcelony powtórzył swoje wsparcie dla swojego podopiecznego:
- „Nie mogę powiedzieć zbyt wiele. To pech, że doznał kontuzji. Trzeba to zaakceptować i przeanalizować. Teraz jesteśmy na wakacjach, choć myślimy już o kolejnym sezonie."
-

AktualnościBayer Leverkusen żartuje przed rewanżem z Arsenalem na Emirates - zmodyfikowano flagę do rzutów rożnychNowacki / 17 marca 2026, 17:28
-


AktualnościJuventus blisko przedłużenia kontraktu ze Spallettim do 2027 roku; latem celują w Goretzkę i GreenwoodaNowacki / 17 marca 2026, 16:39
-


AktualnościBayern Monachium potrzebuje pozwolenia pracy, by wystawić 16-letniego bramkarza Leonarda Prescotta w rewanżu z AtalantąNowacki / 17 marca 2026, 16:07
-


AktualnościGuardiola: „Jeśli nie wierzycie w odwrócenie z Realem Madryt, zostańcie w domu”Nowacki / 16 marca 2026, 17:26
-

AktualnościArne Slot po remisie 1:1 z Tottenhamem: "Normalne, że kibice wygwizdują zespół"Nowacki / 16 marca 2026, 16:49
-

AktualnościJoan Laporta po reelekcji: priorytety Barcelony do 2031, współpraca z Yuste i otwarte drzwi dla MessiegoNowacki / 16 marca 2026, 16:02































