Kilku kadrowiczów nie trenowało z całą grupą, Krychowiak wyjechał z powodów osobistych

pilkarskiswiat.com


W piątek na zgrupowaniu reprezentacji Polski nie trenowali – Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik, Matty Cash oraz Kamil Jóźwiak. Z kolei Sebastian Walukiewicz i Jakub Kiwior dołączyli do kadry U-21.

Polacy po środowej wygranej we Wrocławiu z kadrą Walii (2:1) w Lidze Narodów przenieśli się do Warszawy, by przygotowywać się do kolejnych potyczek z Belgią, Holandią i ponownie z Walijczykami. Sobota będzie wolna dla kadrowiczów.

Z powodów rodzinnych nie trenował Grzegorz Krychowiak, który dziś musiał wyjechać ze stolicy. – Grześka spotkała rodzinna tragedia. Wyjechał na pogrzeb i powinien do nas dołączyć w niedzielę – wyjaśnił Czesław Michniewicz, cytowany przez “sport.pl”.

Nie gotowy do zajęć jest cały czas Matty Cash, który jednak ma wyjść na trening indywidualny w niedzielę, a w poniedziałek będzie do pełnej dyspozycji. Kłopoty ze ścięgnem Achillesa odczuwa Arkadiusz Milik i nie jest jasne, czy będzie w pełni sił.

Poza grupą znalazł się Piotr Zieliński. – To nic poważnego. Piotrek ma lekko naciągnięty mięsień, a w nocy popadało i boisko jest trochę grząskie i nie chcieliśmy ryzykować. Zwłaszcza że oddawaliśmy dużo strzałów – dodał selekcjoner.

Świetne wiadomości napłynęły ze młodzieżowej kadry, która może wykorzystać potknięcie Izraela z Łotwą (0:1) i zagrać w barażach o EURO U-21. Dlatego zwolnieni z pierwszej reprezentacji zostali Sebastian Walukiewicz i Jakub Kiwior.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.