

Kiedyś FC Barcelona, teraz Bruk-Bet Termalica Nieciecza? Sensacyjny transfer może stać się faktem
Według portalu "meczyki.pl" Dmytro Czyhrynski może lada moment zostać zawodnikiem Bruk-Bet Termaliki Niecieczy.
Dmytro Czyhrynski rozstał się z AEK-iem Ateny i pozostaje wolnym agentem. To przykuło uwagę działaczy Bruk-Bet Termaliki Niecieczy. W negocjacjach pomóc ma Mariusz Lewandowski, który doskonale zna Ukraińca. Razem grali w Szachtarze Donieck.
34-latek w 2009 roku zasilił szeregi FC Barcelony. Już wtedy ten transfer wywoływał wielkie zdziwienie w środowisku piłkarskim. Obrońca zupełnie nie zachwycił na Camp Nou. Po rozegraniu 12 meczów w koszulce "Blaugrany" został bez żalu oddany z powrotem do Szachtaru Donieck. Do dziś piłkarz jest uznawany za jeden z najgorszych transferów w historii giganta La Ligi.
Czyhrynski może być kolejnym głośnym nazwiskiem, które trafi do Polski. Wcześniej do Ekstraklasy przybyli między innymi: Lukas Podolski, Adam Hlousek, Janusz Gol, Dominik Furman czy Michał Pazdan.
CZYTAJ TAKŻE: Niepewny występ Artura Boruca z Bodø/Glimt
-
Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Polska PiłkaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła






Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55








































