Kibice pojawią się na finale Ligi Europy w Gdańsku

Finał Ligi Europy, który odbędzie się 26 maja w Gdańsku, będzie można oglądać z trybun. Na stadion zostanie wpuszczonych 9500 kibiców, w tym po 2000 fanów drużyn-finalistów.

Jak poinformowała Europejska Unia Piłkarska na stadion w Gdańsku, podczas finału Ligi Europy będzie mogło wejść 9500 kibiców. Z tej puli, aż 4000 miejsc zostanie przeznaczonych dla sympatyków ekip, które zawalczą o puchar. Reszta biletów będzie dostępna do kupienia już od przyszłego piątku. Ceny mają wahać się w przedziale 40-130 euro.

Wejście na stadion dla zagranicznych kibiców może wiązać się z koniecznością przedstawienia potwierdzenia szczepienia, lub negatywnego wyniku testu na COVID-19. Mimo że dzięki decyzji polskiego rządu o wpuszczenie na obiekty sportowe 25 procent możliwych widzów, entuzjaści futbolu będą mogli pojawić się Stadionie Energa, to wszystko musi odbyć się zachowaniem reżimu sanitarnego.

Jednak jakie drużyny pojawią się na boisku w Gdańsku? Na placu nadal znajdują się: Manchester United, Roma, Villareal oraz Arsenal. Mimo tego po pierwszych półfinałowych starciach, 26 maja najprawdopodobniej będziemy mogli oglądać starcie “Czerwonych Diabłów” z hiszpańskim zespołem. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera pokonali zespół z Rzymu czterema bramkami, a “Żółta Łódź Podwodna” pokonała londyński zespół 2:1.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *