Kazimierz Moskal: Nie chcę mówić na temat transferów. Szukamy
Wisła Kraków na starcie nowych rozgrywek zaskakuje piłkarskich kibiców. Podopieczni Kazimierza Moskala awansowali do fazy play-off Ligi Konferencji Europy, gdzie zmierzą się z Cercle Brugge.
To był naprawdę interesujący dwumecz Wisły Kraków ze Spartakiem Trnawa. Biała Gwiazda wyrwała awans do fazy play-off Ligi Konferencji po rzutach karnych. Niestety, w meczu tym ucierpiał Giannis Kiakos. Grek w to lato wzmocnił szeregi pierwszoligowej drużyny i z marszu stał się podstawowym defensorem. Teraz jednak przeszedł zabieg, ponieważ złamał kość przedramienia. Czy w związku z tym Wisła będzie zmuszona dokonać kolejnych transferów?
– Nie chcę mówić na temat transferów. Jeśli będziemy dopisywać do listy życzeń po każdej kontuzji kogoś, to za chwilę będziemy mieli 50 zawodników. Szukamy. Kontuzja Kiakosa nie jest natomiast na tyle problemem, żeby on był na dłuższy czas wyłączony z zajęć czy z meczów. Oczywiście, po zabiegu będzie musiał chwilę odpocząć, ale w miarę szybko wróci do treningów – mówił na konferencji prasowej przed meczem z Arką Gdynia Kazimierz Moskal.
źródło: Wisła Kraków.
-

Ekstraklasa typyLegia Warszawa - Radomiak Radom typy i zapowiedź spotkania. Kto wygra? (14.08.2026)











Michał Bosak / 13 sierpnia 2026, 22:25
-


AktualnościPSG napisało historię. Tylko cztery kluby zdobywały Superpuchar Europy rok po roku







Kamil Wojtala / 13 sierpnia 2026, 19:31
-


AktualnościLuís Enrique po triumfie PSG: „Naszym celem jest trzecia z rzędu Liga Mistrzów”











Michał Bosak / 13 sierpnia 2026, 19:17
-


AktualnościUnai Emery po porażce z PSG: „Możemy być dumni z tego, co zrobiliśmy”











Michał Bosak / 13 sierpnia 2026, 18:56
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Radomiak Radom? Kiedy i o której godzinie transmisja meczu w tv i online?(14.08.2026)











Michał Bosak / 13 sierpnia 2026, 18:45
-

AktualnościMarquinhos po triumfie PSG: „To najlepszy możliwy sposób na rozpoczęcie sezonu”







Kamil Wojtala / 13 sierpnia 2026, 18:28

































