Kazachstan pokonał Azerbejdżan w sparingu

Kazachstan

W towarzyskim spotkaniu Kazachstan pokonał Azerbejdżan 3:0 (2:0). Bramki strzelali Murtazaev, Muzhikov oraz Zainutdinov.

Wynik otworzył się już w 13. minucie spotkania, dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, tam znalazł się Murtazaev, który strzałem z główki pokonał Agayeva. Reprezentacja Kazachstanu nie postanowiła zaprzestać na jednej bramce i już minutę później wynik podwyższył Muzhikov, który w akcji sam na sam z bramkarzem strzałem w dolny róg bramki wpisał się na listę strzelców. Ostateczny cios w 90. minucie meczu zadał Zainutdinov. Zawodnik Astany z około 25. metra oddał piękny strzał z lewej nogi i nie dał szans bramkarzowi Azerbejdżanu.