pilkarskiswiat

Przed reprezentacją Polski ważny mecz w Astanie z Kazachstanem. Wysoka temperatura i zmiana czasu nie powinna być jednak problemem dla reprezentantów naszego kraju. Zapraszamy na relację live.

19:52 – Polacy tracą punkty w Astanie, my zaś kończymy relację

19:48 – arbiter doliczył cztery minuty

19:47 – coraz mniej czasu, nie ma ataków z naszej strony

19:43 – świetne podanie Roberta Lewandowskiego do Kuby Błaszczykowskiego, lecz trafia w słupek, brakuje nam szczęścia

19:42 – jest zmiana w Polsce, za Bartka Kapustkę na murawie pojawia się Karol Linetty

19:40 – Polska już wszystkie siły do ataku, lecz brakuje wykończenia

19:34 – po raz pierwszy w drugiej połowie Polacy dłużej pograli piłką i Arkadiusz Milik zakończył jednak zbyt lekkim strzałem

19:31 – Kamil Glik ukarany żółtym kartonikiem za prowokacje rywala

19:30 – do końca kwadrans, ale jeszcze Nawałka nie dokonał zmian

19:23 – Okazja Robert Lewandowskiego, ale jego strzał został zablokowany

19:22 – Niektórym żarty nadal się trzymają

19:17 – Gol, to się nie dzieje, Polacy tracą drugą bramkę, strzelcem były napastnik Korony Kielce Chiżniczenko

19:14 – naprawdę ciężki początek naszych reprezentantów, trzy punkty trzeba wyrwać

19:11 – Łukasz Piszczek otrzymał żółtą kartkę

19:09 – Gol. Niestety Polacy tracą bramkę po błędach defensywy, Maciej Rybus nie przerwał dośrodkowania a Chiżniczenko trafia na 1:2.

19:07 – ciekawe spojrzenie na niewykorzystane szanse Arkadiusza Milika

19:04 – zaczynamy drugą część, bez zmian po obu stronach

18:59 – coś na rozluźnienie przed drugą połową, reprezentanci Francji Paul Pogba oraz Layvin Kurzawa

19:53 – Anglia męczy się ze Słowacją, po 45. minutach wynik bezbramkowy

19:51 – rzut oka na inne areny, niespodzianka na Litwie, gdzie gospodarze prowadzą ze Słowenią 2:0, a jedną z bramek zdobył piłkarz Jagiellonii Fedor Cernych

19:48 – Do przerwy reprezentacja pokazała niezły futbol i powinna prowadzić przynajmniej 4:0

19:45 – Arkadiusz Milik w sytuacji sam na sam trafia po raz kolejny w poprzeczkę, mogło być po meczu

18:43 – Świetna interwencja Łukasz Fabiańskiego, piłka wyszła na rzut rożny

18:42 – Szkoleniowiec zaniepokojony grą Polski

18:39 – Kazachstan nie zamierza odpuszczać i przed momentem kapitan Isłamchan łatwo przeszedł naszą obronę i na nasze szczęście piłka zatrzymała się na słupku

18:37 – Jakub Błaszczykowski niestety opatrywany za boiskiem

18:36 – Goooool Roberta Lewandowskiego, świetny początek Polaków

18:35 – Robert Lewandowski faulowany w polu karnym i sędzia decyduje o jedenastce

18:33 Szansa Polaków, ale Arkadiusz Milik na pustą bramkę trafia w poprzeczkę, Maciej Rybus miałby asystę

18:29 – Bartosz Salamon w ostatniej chwili wybija futbolówkę na aut, coraz lepiej rozgrywają mecz Kazachowie

18:28 – Jeden z nielicznych ataków gospodarzy, ale dośrodkowanie wyłapuje Łukasz Fabiański

18:26 – Robert Lewandowski MMA

18:24 – Szansa dla Polaków z rzutu wolnego, bo kolejny raz został sfaulowany Robert Lewandowski

18:23 – ostra walka w środkowej strefie boiska, natomiast Kazachowie czekają na jakąś kontrę

19:20 – Robert Lewandowski ujrzał żółtą kartkę, przypadkowo uderzył łokciem rywala

18:18 – patrzymy na naszych grupowych rywali i Dania prowadzi już z Armenią 1:0 po bramce Christiana Eriksena

18:16 – kolejna szansa Polaków, ale Robert Lewandowski nie był wstanie opanować piłki w polu karnym

18:12 – Zarazem jest to pierwsza bramka w el. do MŚ w Europie. Brawo Kapi.

18:10 – Gooool dla Polski. Bartosz Kapustka wykończył idealne podanie od Kuby Błaszczykowskiego.

18:05 – spokojne pierwsze minuty, na plus długie podania Bartosza Salamona

17:59 – Tomasz Hajto trochę zagubiony

17:57 – za moment pierwszy gwizdek, a teraz hymny obu państw

17:55 – Ćwierćfinalista dzisiaj przed telewizorem

17:38 – teraz przyjrzyjmy się jak wygląda nasz skład klubowo: Swansea – Borussia, Monaco, Cagliari, Lyon – Wolfsburg, PSG, Napoli, Leicester – Napoli, Bayern

17:21 – głównym sędzią jest 31-letni Holender Serdar Gözübüyük

17:15 – Dla Roberta Lewandowskiego to już 82 występ z orzełkiem na piersi, 35 bramek także robi wrażenie

17:06 – Kibice Kazachstanu gotowi do meczu:

17:02 – W wyjściowym składzie Kazachów dwie znajome twarzy z polskiej Ekstraklasy, Chiżniczenko oraz Biejsbiekow to byli piłkarze Korony Kielce

17:00Kazachstan: Pokatiłow – Biejsbiekow, Achmietow, Małyj, Kislicyn, Szomko – Mużykow, Bajżanow, Isłamchan, Kułat – Chiżniczenko

16:56 – Jedyna niespodzianka to brak na środku Michała Pazdana, który na wczorajszym treningu naciągnął mięśnie, zastąpi go zawodnik Cagliari Bartosz Salamon

16:47Skład reprezentacji Polski: Fabiański – Piszczek, Glik, Salamon, Rybus – Krychowiak – Błaszczykowski, Zieliński, Kapustka – Milik, Lewandowski

14:50 – Odległość pomiędzy stolicami Warszawą a Astaną wynosi 3 411 km

14:22 – Historia meczów Polski z Kazachstanem:

06.06.2003 – mecz towarzyski. Polska – Kazachstan 3:0 – Artur Wichniarek, Tomasz Dawidowski, Jacek Krzynówek

07.10.2006 – El. ME 2008 faza grupowa. Kazachstan – Polska 0:1 – Euzebiusz Smolarek

13.10.2007 –  El. ME 2008 faza grupowa. Polska – Kazachstan 3:1 – Euzebiusz Smolarek 3

14:00 – Przypominamy, że Polacy zagrają na stadionie ze sztuczną murawą

13:44 – Jaki wynik Wy obstawiacie?

13:38 – trzech najdroższych reprezentantów Kazachstanu: Dmitri Shomko 1,0 mln euro, Bauyrzhan Islamakhan 1 mln euro oraz Stas Pokatilov 800 tys. euro

13:12 – w dzisiejszym wydaniu Cafe Futbol Roman Kołtoń podał ewentualny skład reprezentacji Polski: Fabiański – Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus – Krychowiak – Błaszczykowski, Zieliński, Kapustka – Milik, Lewandowski