Kamiński odejdzie ze Stuttgartu?

Marcin Kamiński / fot. Mikołaj Barbanell

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Marcin Kamiński jest wypychany ze Stuttgartu. Jego przenosiny mogą bardzo szybko stać się faktem, ponieważ według doniesień tureckich mediów, Göztepe SK jest zainteresowane kupnem polskiego defensora.

Kierując się doniesieniami „Yeni Asir”, już za kilka dni, Marcin Kamiński może stać się zawodnikiem Göztepe SK. Turkowie są chętni na angaż Polaka, który nie może liczyć na miejsce w składzie Stuttgartu.

W obecnym sezonie, “Kamyk” wystąpił w barwach swojego obecnego klubu zaledwie trzy razy. Od dłuższego czasu nie łapie się nawet do kadry meczowej. Władze klubu dały mu jasny sygnał, “nie jesteś nam już potrzebny”. Polak, oprócz brzmiącego w podobny sposób komunikatu dostał również zielone światło na transfer, najlepiej jeszcze zimą.

Wobec takich zdarzeń, w swoim składzie byłego reprezentanta naszego kraju, widziałoby u siebie Göztepe SK. Jest to klub, gdzie jeszcze do niedawna występował Kamil Wilczek. Obecnie zajmują jedenastą pozycję w tabeli ligi tureckiej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.