Kamil Wojtkowski z pierwszym golem w nowym klubie [WIDEO]

fot: twitter.com/laczynaspilka

Ethnikos Achnas wygrał 0:2 z Omonią Nikozja w wyjazdowym meczu 20.kolejki cypryjskiej ekstraklasy. Zwycięstwo gospodarzy w doliczonym czasie gry przypieczętował Kamil Wojtkowski.

Była 90. minuta meczu, kiedy Kamil Wojtkowski otrzymał celne, prostopadłe podanie od kolegi z drużyny, przebiegł kilkanaście metrów i mocnym strzałem tuż pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce. Asystę przy golu Polaka zaliczył nowy nabytek zespołu Michal Duris.

Dla 23-letniego pomocnika to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie. Wojtkowski barwy Ethnikosu reprezentuje od stycznia tego roku. Polak ma na swoim końce osiem występów w cypryjskiej ekstraklasie. Na boisku spędził tylko 129 minut.

Wojtkowski mecz przeciwko Omonii Nikozja również rozpoczął na ławce rezerwowych. Na murawie pojawił się w 53. minucie, gdy zszedł z niej Argentyńczyk Franco Mazurek.

Ethnikos Achnas z dorobkiem 12. punktów zajmuje ostatnie miejsce w stawce.