Kamil Grosicki: Szkocja zagrała bardzo dobre spotkanie

Grosicki

Kamil Grosicki / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Po powrocie do reprezentacji Polski Kamil Grosicki wyraził opinię na temat wczorajszego meczu ze Szkocją.

To nie tak miało wyglądać. Wiedzieliśmy, że reprezentacja Szkocji postawi nam niełatwe warunki, ale nie spodziewaliśmy się, że przebieg spotkania będzie dla nas aż tak ciężki. Nie dość, że nasza reprezentacja nie pokazała zbyt wielu udanych zagrań, to jeszcze straciliśmy przez kontuzje Arkadiusza Milika, Krzysztofa Piątka i Bartosza Salamona.

Wczorajsze spotkanie z pewnością sprowadziło na ziemię skrajnych optymistów. Słaby mecz pokazał słabości naszej kadry i dał Czesławowi Michniewiczowi do myślenia. We wtorek ze Szwecją musimy zagrać lepiej!

Mecz ze Szkocją stał również pod znakiem powrotów do kadry. Po długiej przerwie reprezentacyjnej na boisku znów pojawili się Sebastian Szymański i Kamil Grosicki. Zawodnik Pogoni Szczecin skomentował przebieg rywalizacji.

– Szkocja zagrała bardzo dobre spotkanie. Swoją fizycznością, w pewnych momentach, mieli nad nami przewagę. Stworzyliśmy jednak sporo sytuacji po których mogliśmy strzelić bramki. W pierwszej połowie dobrą okazję miał Bartosz Salamon, a w drugiej Krzysztof Piątek – mówił 33-latek.

– Bardzo się cieszę z powrotu do reprezentacji. Dziękuję kibicom za wspaniałe powitanie. Dobrze, że zdobyliśmy bramkę na 1:1, na pewno to mentalnie nas podbuduje przed wtorkowym meczem – dodał nasz reprezentant w rozmowie z TVP.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.