Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Na wtorkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski pojawili się Łukasz Fabiański z West Ham United oraz Kamil Glik z AS Monaco. Biało-czerwoni już w czwartek zmierzą się w ramach Ligi Narodów na Stadionie Śląskim z Portugalią (godz. 20:45).

Kamil Glik: Zawsze sprawia przyjemność granie przeciwko wielkim przeciwnikom. Nie uważa, że przez brak Cristiano Ronaldo jakość rywali jest niższa. Nie tak dawno, bo na mistrzostwach Europy graliśmy przeciwko Portugalii i gdzieś te wspomnienia wracają. Być może w niektórych naszych głowach wspomnienia z turnieju wracają przed tym meczem. Bernardo Silva na pewno z roku na rok jest coraz ważniejszą postacią w reprezentacji. Trafił do silnego europejskiego klubu za duże pieniądze. Niski, lewa noga świetnie wyszkolona, jest świetnym zawodnikiem. Oglądanie go to sama przyjemność. Miejmy nadzieję, że Krzysztof Piątek błyśnie formą w czwartek, a do tego czasu musimy trochę potrenować.

Łukasz Fabiański: Myślę, że wprowadzenie nowych rozwiązań dla kibiców niepełnosprawnych na meczach reprezentacji Polski to świetna idea. Nigdy nie miałem problemów z linią obrony i dla nie ma większego znaczenia. Obrona jest to formacja nad którą trzeba cały czas pracować. Jak ja grałem, linia defensywna grała bardzo dobrze. Chcę, że było widać w tych meczach nas progres. Jerzy Brzęczek i Adam Nawałka to dwie rożne osobowości i nowy selekcjoner też potrzebuje czasu, by nas lepiej poznać. Taktyczne niuanse też się różnią, ale nie chcę tego oceniać.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *