Juventus – Frosinone (25.02) – gdzie oglądać, transmisja

ph.FAB / Shutterstock.com

O godzinie 12:30 w niedzielę 25 lutego na stadionie Allianz Stadium w Turynie, w ramach 23. kolejki włoskiej Serie A, zmierzą się zespoły Juventusu i Frosinone. Gdzie można śledzić ten mecz na żywo, zarówno przez transmisję telewizyjną, jak i online? Szczegóły poniżej.

Gdzie oglądać mecz Juventus – Frosinone?

Spotkanie Juventusu przeciwko Frosinone będzie pokazywane w tv na kanale Eleven Sports 1. Transmisja w internecie będzie oferowana przez serwisy Canal+online, Polsat Box Go oraz WP Pilot. Darmowy stream można natomiast oglądać w Fortuna TV i STS TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Juventus – Frosinone – transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu Juventus kontra Frosinone można obejrzeć w serwisie Fortuna TV. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest rejestracja konta, wpłata środków oraz postawienie zakładu. Dla nowych klientów Fortuna daje pakiet bonusów o wartości 330 zł. Transmisję można śledzić zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach.

Transmisję meczu za darmo zapewnia także serwis STS TV, dostępny dla użytkowników, którzy dokonają depozytu oraz postawią zakład. Dla nowych klientów STS przygotował bonusy na start o łącznej wartości 1660 zł. Platforma STS TV umożliwia oglądanie spotkania na różnorodnych urządzeniach, za pomocą strony internetowej i aplikacji.

Juventus – Frosinone – transmisja online (serwisy streamingowe)

WP Pilot oferuje transmisję online z meczu Juventus – Frosinone – wystarczy zarejestrować konto i wykupić dostęp do pakietu “Eleven”, który jest dostępny w cenie 14,99 zł za 30 dni. Oglądanie możliwe jest zarówno na urządzeniach mobilnych, smart tv, jak i komputerach – serwis WP Pilot dostępny jest w formie serwisu www i aplikacji.

Kolejną opcją dla chcących śledzić Juventus – Frosinone online jest serwis Canal+online. Dostęp do transmisji wymaga wykupienia pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium za 20 zł, który jest dodatkiem do podstawowej subskrypcji Canal+. Dzięki Canal+online, możliwe jest oglądanie meczu na różnych urządzeniach, na które oferowany jest nie tylko serwis internetowy, ale też aplikacja na smartfony, tablety, smart tv i inne urządzenia.

Dostęp do transmisji meczu Juventus – Frosinone oferuje również Polsat Box Go. Serwis umożliwia wykupienie pakietu “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych, w ramach którego dostępne są zarówno kanały Eleven Sports, jak i wiele innych stacji sportowych – pełna lista dostępna na stronie platformy. Oglądanie meczu w Polsat Box Go podobnie jak w przypadku powyżej wymienianych platform, możliwe jest za pomocą aplikacji i strony www.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.