Jurgen Klopp wierzy, że Tottenham pozostanie w walce o tytuł do końca

fcliverpool.com

Jurgen Klopp uważa, że ​​Tottenham Hotspur będzie walczył o tytuł Premier League do samego końca, pomimo porażki z jego drużyną na Anfield Road (1:2).

Roberto Firmino był bohaterem “The Reds” i chociaż zmarnował dwie świetne okazje po przerwie, to Niemiec zadał cios “Kogutom” w 90.minucie. Będą na szczycie tabeli do końca sezonu. Rywalizacja  z nimi jest wyzwaniem – powiedział menedżer mistrza Anglii. Jose Mourinho stwierdził, iż że jego drużyna zasłużyła nie tylko na punkt, ale i zwycięstwo w meczu, ale Niemiec, co nie jest zaskakujące, nie zgodził się z tym.

Zasłużyliśmy na trzy punkty przeciwko nim i przeciwstawiliśmy kontratakom. Oczywiście, że mieli swoje szanse, strzelili nawet gola, choć po możliwym spalonym – dodał Klopp. Portugalczyk zignorował rozmowę o tym, że jego drużyna jest pretendentem do tytułu, ale powiedział, że muszą nauczyć się, by “zabijać” mecz.

– Steven Bergwijn był sam na sam z bramkarzem, Harry Kane mógł strzelić z główki po rzucie rożnym i mieliśmy kontry, których nie wykorzystaliśmy – przyznał. – Powinniśmy zrobić znacznie więcej niż zrobiliśmy – kończy.