Julian Draxler po sezonie opuści PSG

źródło: https://psgonline.pl/

Jak przekazał światu Florian Plettenberg ze stacji “Sport1”, niemiecki pomocnik po sezonie pożegna się ze swoim dotychczasowym pracodawcą.

Umowa Niemca z Paris Saint Germian wygasa po sezonie. Do tej pory nie zostały podjęte jednak żadne ruchy mające na celu jej przedłużenie. Wiele mówi się zaś na temat tego, że strony nie są chętne do zawarcia nowego kontraktu. Niemiec opuści paryski klub tego lata. Draxler pogodził się już z tym faktem. Zaczął rozglądać się za nowym miejscem do funkcjonowania w swym piłkarskim życiu.

W ojczyźnie 27-latka nieśmiało spekuluje się na temat dołączenia Draxlera do monachijskiego Bayernu. Dziennikarz uważa jednak, że na linii Draxler – Bayern nie został nawiązany żaden kontakt i niewiele wskazuje na to, aby się to zmieniło. Nie dostarczy to jednak piłkarzowi zbyt wielu zmartwień. Albowiem ze względu na możliwość pozyskania go za darmo, będzie miał multum opcji.

Julian Draxler dołączył do PSG zimą 2017 roku z Wolfsburga. Francuski klub zapłacił za niego wówczas 36 milionów Euro. W obecnej kampanii 56-krotny reprezentant Niemiec zdobył cztery bramki i 6-krotnie odpowiadał za asystę, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *