Jędrzejczyk: Nasz kolejny mecz jest najważniejszy

Artur Jedrzejczyk

legia.com / materiały prasowe

– Dużo przeżyłem tutaj w Legii. Mamy jeszcze cztery spotkania, a każdy kolejny mecz jest dla nas najważniejszy – mówił Artur Jędrzejczyk na konferencji prasowej przed meczem z Lechią Gdańsk.

Legia coraz bardziej zbliża się do kolejnego tytułu mistrza Polski. Jeżeli wygra z Lechią, to coraz realniejsze będzie zapewnienie mistrzostwa na kilka kolejek przed końcem sezonu.

 Przygotowujemy się do niego jak najlepiej. Każdy wie, o co gramy i wszyscy mamy jeden cel. – zapewniał Jędrzejczyk w piątek.

Kalendarz Ekstraklasy w ostatnich sezonach dość często układał się tak, że mecze z Lechią były jednymi z decydujących. Przykładowo ten z 2019 roku, gdy Legia wygrała 3:1, ale miała fatalny start spotkania. “Jędza” miał na to wpływ.

To była sytuacyjna akcja. Widziałem, że Artur Sobiech mija już bramkarza, a wślizg był moim ostatnim ratunkiem. Obrońca czasem naraża się w polu karnym na takie sytuacje. Po tym jak dotknąłem piłkę ręką wiedziałem w głowie, że tego karnego raczej sędzia nie odgwiżdże. Wiadomo, lekki strach był, ale na moje szczęście arbiter nie podyktował jedenastki, a sami wygraliśmy to spotkanie.  – wspomina.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *