

Juan Zuniga zatrudnił ochronę
Mimo że Mundial w Brazylii skończył się ponad tydzień temu, wciąż nie milkną echa tego piłkarskiego święta. Po tym jak Niemcy uszkodzili replikę Pucharu Świata, na pierwszy plan powrócił Juan Zuniga.
Kolumbijski obrońca, występujący na co dzień w Napoli, był zmuszony zatrudnić ochronę. Wszystko z powodu otrzymywania gróźb pozbawienia życia. Cała ta sytuacja jest pokłosiem brutalnego faulu Zunigi w meczu Brazylii z Kolumbią na zakończonych niedawno mistrzostwach świata, w wyniku którego kontuzji doznał Neymar.
Przez to nieumyślne zagranie Zuniga w kilka chwil stał się wrogiem publicznym Brazylii numer jeden. Faulując brazylijskiego gwiazdora, 28-latek przekreślił nie tylko marzenia Brazylii o tytule, ale także swoje, bowiem Zuniga marzył o grze w lidze brazylijskiej. Teraz, będzie to niemożliwe.
źródło: Eurosport
-
AktualnościLewandowski traci opaskę kapitana... i rezygnuje z reprezentacji
Kamil Gieroba / 9 czerwca 2025, 10:04
-
AktualnościZieliński i Szymański z urazami przed meczem z Finlandią
Wiktor Palmowski / 8 czerwca 2025, 15:18
-
AktualnościCristian Chivu nowym trenerem Interu Mediolan
Wiktor Palmowski / 7 czerwca 2025, 0:32
-
AktualnościPożegnanie Grosickiego! Polska wygrywa z Mołdawią (WIDEO)
Michał Szewczyk / 6 czerwca 2025, 22:42
-
AktualnościOficjalnie: Simone Inzaghi znalazł nowego pracodawcę
Wiktor Palmowski / 5 czerwca 2025, 19:11
-
AktualnościOficjalnie: Cruz Azul z Pucharem Mistrzów CONCACAF
Wiktor Palmowski / 2 czerwca 2025, 18:11