Jose Mourinho grzmi o nieprofesjonalnej decyzji Premier League

tottenhamhotspur.com

Władze Premier League nie zachowały się profesjonalnie przy przełożeniu meczu Tottenhamu z Fulham uważa Jose Mourinho.

Fulham zostało zmuszone do złożenia wniosku do Premier League o odwołanie środowego starcia, gdyż w klubie wykryto kilka pozytywnych przypadków Covid-19 i na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem zdecydowano tego dnia nie rozgrywać spotkania.

Mourinho nie był zbyt zadowolony do oczekiwania do ostatniej chwili i zamieścił żartobliwy komentarz na Instagramie, określając Premier League „najlepszą ligą na świecie”, czekając na decyzję.

– Nie chcę za dużo o tym mówić. Powiem tylko, że czułem się, że było to nieprofesjonalnie – powiedział dziennikarzom przed sobotnim pojedynkiem z Leeds United. – Przygotowywaliśmy się do tego meczu. a to zakłóca ten tydzień pracy – dodał.

– Wcześniejsze sesje treningowe wyglądałyby inaczej – zaznaczył. Portugalczyk stwierdził, iż Lucas Moura i Carlos Vinicius będą zaangażowani w dzisiejszym meczu, po tym jak z Wolverhampton wykluczyły ich urazy. Dodał, że nie spodziewa się żadnych wzmocnień w styczniu, ponieważ dochody klubu spadły z powodu pandemii.

– Czasy nie są łatwe, klub podjął latem duży wysiłek, aby zbudować solidny skład. Gdyby było inaczej, to byłbym zaskoczony. Nie mam prawa o coś prosić – podsumował.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *