Jose Mourinho: Będziecie mnie jeszcze widywać przez wiele lat

Jose Mourinho

asroma.com

Jose Mourinho przed finałem Ligi Europy z Sevillą (środa, godz. 21:00) zapewnił, że nie chce zamykać swojego rozdziału w Rzymie.

The Special One udzielił krótkiego wywiadu “Sky Sport Italia”. Dzień przed finałem w Budapeszcie emanuje pewnością siebie. Portugalczyk nie przegrał żadnego ze swoich pięciu europejskich finałów i koncentruje się na uszczęśliwianiu kibiców Romy.

– Ciężko pracujemy, żeby zbudować historię klubu. Nie myślę zbyt wiele o tym, co wygrałem w mojej karierze. To już przeszłość. Zawsze patrzę w przyszłość, być może w tym tkwi sekret mojej filozofii – jasno podkreślił.

– W tym momencie nie myślę już o tym, co mógłbym wygrać, ale o szczęściu, jakie mógłbym przynieść kibicom Romy. To miasto, które żyje piłką. Roma to poczucie przynależności – dodaje.

60-latek jest nieugięty i ma jeszcze wiele do udowodnienia. – Nie jestem gotowy, żeby zamykać rozdziału w Romie. Ludzie myślą, że jestem starszy niż w rzeczywistości. Może widzą moje siwe włosy i myślą, że jestem stary. Ale nie na tyle, żeby kończyć z piłką. Będziecie mnie jeszcze widywać przez wiele lat – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.