Joan Laporta potwierdził rozmowy Xaviego z Erlingiem Haalandem

Joan Laporta

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1427215874105171968/photo/1


– Mam dobre relacje z Mino Raiolą, ale jeżeli chcę piłkarza, to rozmawiam z klubem – tak powiedział Joan Laporta o rzekomych negocjacjach klubu z Erlingiem Haalandem.

W tym tygodniu pojawiły się doniesienia, iż Xavi poleciał do Monachium, by zobaczyć się 21-letnim Norwegiem. To w stolicy Bawarii przechodzi obecnie rekonwalescencję. W końcówce stycznie Borussia przekazała, że cierpi na problemy z mięśniami, które wymagają leczenia.

Sam szkoleniowiec włączył się w przekonanie Haalanda do przenosin na Camp Nou. Do Monachium oprócz Xaviego poleciał również Jordi Cruyff, a więc dyrektor sportowy.

Prezydent Blaugrany, Joan Laporta otwarcie potwierdził, że spotkanie miało miejsce. – To nie moja sprawa Pracujemy nad sprowadzeniem wielu piłkarzy, zgodnie z życzeniem sztabu szkoleniowego – dodał.

Napastnik mógłby liczyć na gigantyczne zarobki. Przez pięć lat zarobiły bagatela 190 milionów euro. – Mam dobre relacje z Mino Raiolą, ale jeżeli chcę piłkarza, to rozmawiam z klubem – stwierdził. – Nie widziałem jeszcze żadnego piłkarza, który odmówiłby Barcelonie – przyznał z kolei Xavi.


Jerzy Brzęczek: Widzę ciężką pracę zawodników i ich rozczarowanie sytuacją w tabeli


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.