

Jest następca Pirlo w MLS
Jesus Medina zostanie następcą Andrei Pirlo w New York City.
Po zakończeniu obecnego sezonu Major League Soccer legendarny włoski pomocnik zdecydował się zawiesić buty na kołku. Od tamtego meczu w New York City, w którym 38-latek spędził ostatnie dwa i pół roku, poszukiwało jego następcy.
Ostatecznie władze nowojorskiego klubu ściągnęły na jego pozycję Jesusa Medinę, 20-latka reprezentującego Paragwaj, uznawanego za jednego z najbardziej utalentowanych pomocników w Ameryce Południowej. Ostatnio świeżo upieczony reprezentant swojego kraju grał w Club Libertad.
Według wcześniejszych planów Medina miał zostać kupiony przez Manchester City i wypożyczony do NYC, należącego do tego samego właściciela. Z amerykańskim klubem młody pomocnik podpisał czteroletni kontrakt.
-
AktualnościMundial 2026: Kanada – Maroko (4 lipca, Houston) – historyczna szansa KanadyNowacki / 4 lipca 2026, 11:54
-


AktualnościScaloni: „Byłoby szaleństwo, gdybyśmy odpadli z Republiką Zielonego Przylądka” – Argentyna 3:2 po dogrywce i awans do 1/8 MŚNowacki / 4 lipca 2026, 11:24
-


AktualnościMŚ 2026: 13. samobój w turnieju – Mohamed Hany strzelił samobója, Egipt awansuje po rzutach karnychNowacki / 4 lipca 2026, 11:01
-


AktualnościKolumbia - Ghana oceny zawodników po spotkaniu (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:33
-

AktualnościKolumbia - Ghana szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:16
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 2:57





































