Jerzy Dudek: Rozmawiałem z prezesem, jestem otwarty do tego, żeby pomóc kadrze
- Nieważne, czy w sztabie znajdę się ja, Łukasz Piszczek, czy ktoś inny. Istotne, żeby był to dobry wybór dla reprezentacji - pisze w felietonie dla "Przeglądu Sportowego".
Jeszcze przed momentem wiele wskazywało, że to Adam Nawałka jest blisko ponownego poprowadzenia biało-czerwonych. Miał powoli ustalać program przygotowań do barażu z Rosją (24 marca w Moskwie). Do sztabu szkoleniowego mieli być włączeni Łukasz Piszczek i Jerzy Dudek.
Były bramkarz kadry pokusił się wcześniej o tajemniczy wpis w mediach społecznościowych. - Nigdy nie wiesz, kiedy rozpoczniesz kolejny rozdział w swoim życiu ! Bądź przygotowany na zmiany - napisał.
W poniedziałkowym felietonie "PS" dodał swój komentarz. - Wiem, że moje nazwisko przewija się w mediach, podobnie jak wiele innych. To jest jednak mało istotne, bo decyzję podejmie Cezary Kulesza. Nieważne, czy w sztabie znajdę się ja, Łukasz Piszczek, czy ktoś inny. Istotne, żeby był to dobry wybór dla reprezentacji. Nie powinniśmy panikować, tylko cierpliwie poczekać i zaufać prezesowi - twierdzi Dudek.
- Co do mojej roli, to rozmawiałem z prezesem, jestem otwarty do tego, żeby pomóc swoim doświadczeniem i się zaangażować. Natomiast finalne decyzje są w rękach nowego trenera, dlatego trzeba się uzbroić w cierpliwość - kontynuował.
Andrij Szewczenko otrzymał kilka dni na podjęcie decyzji. Cezary Kulesza ponoć zaakceptował warunki Ukraińca i zarabiałby 2,5 mln euro rocznie.
źródło: przegladsportowy.pl /
-


AktualnościAtlético Madryt rozgromiło Tottenham 5:2 — trzy gole do 15. minuty i rekordy w Lidze MistrzówDamian Nowacki / 11 marca 2026, 17:57
-


AktualnościAntoine Griezmann zostaje w Atletico Madryt do końca sezonu — odrzucił przenosiny do MLSDamian Nowacki / 11 marca 2026, 17:14
-


AktualnościJoshua Kimmich: nieumyślny żółty kartonik przeciwko Atalancie. Kimmich i Michael Olise nie zagrają w rewanżuDamian Nowacki / 11 marca 2026, 16:45
-


AktualnościWielkie derby w 1/4 Pucharu Anglii: Manchester City z LiverpoolemDamian Nowacki / 10 marca 2026, 17:18
-

AktualnościRodrygo przeszedł udaną operację. Real Madryt: 7–10 miesięcy przerwy, brak udziału w mundialuDamian Nowacki / 10 marca 2026, 16:26
-

AktualnościLiga Mistrzów: Barcelona zmierzy się z Newcastle na St. James' Park — pierwszy mecz we wtorek o 21:00Damian Nowacki / 10 marca 2026, 16:04
































