Jarosław Królewski odpowiada Zbigniewowi Bońkowi

Wisła Kraków

Wisła Kraków - kibice / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wczoraj jeden ze współwłaścicieli Wisły Kraków – Jarosław Królewski zorganizował briefing prasowy, na którym odpowiedział na pytania kibiców dotyczącej obecnej sytuacji w drużynie z Krakowa. Sam Królewski ogłosił że z końcem roku chce odejść z tria właścicielskiego i postanowił swoje akcje sprzedać za złotówkę. Wielu kibiców Wisły Kraków dla Królewskiego było zadowoleni, że przynajmniej ktoś z tria wyszedł do kibiców i opowiedział jak obecnie to wszystko wygląda.

Ze wczorajszego briefingu prasowego dowiedzieliśmy się kilka ciekawych informacji. Ze Wisła Kraków gdy spadała do 1 ligi miała najwyższy budżet w historii klubu, co może naprawdę dziwić dlaczego taki klub mógł się nie utrzymać w PKO Ekstraklasie. Dowiedzieliśmy się także o spotkaniu Królewskiego z Wojciechem Kwietniem- właścicielem Wieczystej Kraków. Spotkanie obu panów w poniedziałek trwało około 4 godziny, a głównym tematem była właśnie Wisła Kraków. Na ten moment jednak Wojciech Kwiecień nie dołączy do zarządzania krakowskim klubem z Reymonta.

Na wczorajszą konferencję prasową postanowił odpowiedzieć na Twitterze były prezes PZPN – Zbigniew Boniek, który nazwał Królewskiego tak:

Na odpowiedz Jarosława Królewskiego nie musieliśmy długo czekać.

Wisła Kraków rundę jesienną w Fortunie 1 lidze spędzi na 9. miejscu ze stratą 13 punktów do lidera ŁKS Łódź i ze stratą czterech punktów do miejsca dającego baraże w walce o awans do PKO Ekstraklasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.