Były norweski napastnik skazany za oszustwo podatkowe
Były norweski piłkarz John Carew został skazany na 14 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności za oszustwo podatkowe.
43-latek został uznany winnym nieodprowadzenia do urzędu skarbowego sumy ok. 12,8 mln koron (ok. 1,2 mln euro) w latach 2014-2019. Warto podkreślić, że wyrok może jeszcze zostać wydłużony.
- Zdaję sobie sprawę z popełnionego czynu. Powinienem był to lepiej zrozumieć, ale nie zrobiłem tego. Najważniejsze dla mnie jest to, że nie zrobiłem niczego celowo - zapewniał w sądzie Carew.
Carew to były zawodnik m.in. w Valencii, Romy i Aston Villi,
-

AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać







Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli







Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu


Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25








































