Jan Tomaszewski: Xavi popełnił błąd, Aubameyang nie powinien być sprzedany

El Clasico

fcbarcelona.com

– Xavi popełnił błąd. W Ameryce przygotowywał Lewandowskiego na 12 kilometrów biegania, a przez 10 lat Robert był trenowany na 7-8 kilometrów – tak sądzi Jan Tomaszewski w “Super Expressie.

Skrajne opinie legendarnego golkipera nie są wyjątkowe i należy często z przymrużeniem oka podejść do takowych. Jan Tomaszewski ocenił występ Roberta Lewandowskiego z Realem Sociedad i jak się okazuje oberwało się Xaviemu. – Zastanawiam się, czy Xavi nie został za wcześnie wpuszczony na szerokie wody – zaczął, cytowany w “Super Expressie”.

– Dlatego, że Robert powiedział po tournée w Ameryce powiedział, że się czuje bardzo zmęczony po treningach. Myślę, że porozmawiał z Xavim i wytłumaczył mu pewne rzeczy. Pamiętajmy, że „Lewy” jest dziewiątką, a w każdym zespole to właśnie dziewiątka i dwóch środkowych obrońców, nie trenują tak, żeby być wytrzymali jak pozostali zawodnicy – dodaje.

W niedzielę nasz napastnik obchodził 34. urodziny. Nie mógł sprawić sobie lepszego prezentu, jak dublet i został tym samym czwartym Polakiem, który dokonał tego wyczynu w La Liga (Jan Urban, Roman Kosecki oraz Wojciech Kowalczyk). – Xavi popełnił więc błąd! W Ameryce przygotowywał Lewandowskiego na 12 kilometrów biegania, a przez 10 lat Robert był trenowany na 7-8 kilometrów – wygłosił Tomaszewski.

– Ja nie rozumiem, dlaczego gra De Jong. Jeśli on ma być sprzedany, to nie można opierać na nim gry! Poza tym uważam, że Gabończyk Aubameyang nie powinien być sprzedany, bo udowodnił swoją wartość w poprzednich rozgrywkach. Powinien być zmiennikiem Lewandowskiego – przyznaje na koniec.

Dzisiaj Duma Katalonii zagra w meczu charytatywnym z Manchesterem City. Spotkanie ma na celu zebrać pieniądze na w alkę z ALS (stwardnieniem zanikowym bocznym).

źródło: se.pl / 


FC Barcelona vs Manchester City. Gdzie oglądać mecz Lewandowskiego? Transmisja dzisiaj na żywo i za darmo [STREAM ONLINE]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.