Jan Tomaszewski: Nie możemy z takich piłkarzy, jak Krychowiak i Glik rezygnować

pilkarskiswiat

Jan Tomaszewski jest zdania, że Fernando Santos nie może rezygnować z doświadczonych – Grzegorza Krychowiaka i Kamila Glika.

– Nie wolno skreślać takich zawodników! Zresztą Santos tego nie robi, pamiętajmy, że Pepe podczas mundialu grał u niego, mając 39 lat – przypomina w “Super Expressie”.

Portugalczyk przeniesie się na stałe do Warszawy i ma codziennie pojawiać się w siebie związku. –  Ja Krychowiaka typuję na występ od na przykład 80 minuty, żeby przytrzymać grę, bo to jest cwaniak, wyrachowany piłkarz. A jeśli przegrywamy, wpuściłbym Grosickiego, który może coś zamieszać – dodaje.

– Nie możemy z takich piłkarzy rezygnować już od początku, bo oni mogą stworzyć tę nową drużynę! Na mistrzostwach świata oprócz meczu z Francją nie mieliśmy drużyny! Była to “boska drużyna”, czyli jeden Bóg wiedział, kto w niej zagra i jak zagra – zaznacza legenda.

Jakie są oczekiwania Tomaszewskiego wobec Santosa? – Żeby jego kadra grała jednym napastnikiem! Pamiętam te zachwyty nad Krzysztofem Piątkiem, że on jest lepszy od Lewandowskiego. Ludzie! Jak się teraz czujecie? Jak chcecie grać Piątkiem, to posadźcie na ławce Lewandowskiego. Bo wszyscy najpoważniejsi grają jednym napastnikiem – kończy.

źródło: se.pl / 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.