Jan Tomaszewski atakuje Milika: Czy on w ogóle trenuje, reprezentacja Polski to nie jest Caritas

Milik

Arkadiusz Milik / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Na jakiej podstawie on wystawia Milika? To, że nie gra, wszyscy wiemy. Ale ja nie wiem, czy on w ogóle trenuje! – grzmi w „Super Expressie” Jan Tomaszewski.

Rzeczywistość w jakiej znalazł się napastnik SSC Napoli nie jest do pozazdroszczenia. W klubie postanowiono pozostawić go poza kadrą i zimą musi zmienić drużynę, jeśli chce nadal znajdować się w orbicie Jerze Brzęczką.  – Na jakiej podstawie on wystawia Milika? To, że nie gra, wszyscy wiemy. Ale ja nie wiem, czy on w ogóle trenuje! Reprezentacja Polski nie jest Caritasem! Milik sobie sam taki los zgotował, to jego sprawa. Ale dlaczego gra w kadrze? – nie ukrywa zdziwienia legenda reprezentacji.

Nie można ukrywać, że Milik nie zagrał wielkich zawodów w środę z Ukrainą i był w cieniu Krzysztofa Piątka, który jest zapewne wyżej w hierarchii selekcjonera. – Powracamy do wariacji Brzęczka z dwoma „9” na boisku. Trzeba próbować Buksę czy Klimalę, a nie Milika i Piątka razem! Przez nich z Ukrainą to my graliśmy w dziewiątkę, bo ten duet statystował na boisku – rozważa dalej.

– My w tej chwili mamy najlepszą drużynę w historii polskiej piłki nożnej. Zawodnicy grają w świetnych klubach, tylko ich potencjał od czterech lat nie jest wykorzystywany – kończy. Na koniec przekonuje, że „biało-czerwoni” mają obowiązek zdobycia czterech punków i awansować do Final Four w Lidze Narodów. Jutro kadra narodowa zmierzy się z Włochami w Reggio Emilia (godz. 20:45).

źródło: se.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x