“Jan Bednarek nie faulował Martiala” – Wypowiedź Ralpha Hasenhuttla

Szkoleniowiec Southampton, Ralph Hasenhuttl wypowiedział się na temat słabego występu swoich podopiecznych w Manchesterze.

Święci zostali ponownie pokonani 9-0, lecz tym razem dzieła zniszczenia dokonali piłkarze Ole Gunnara Solskjaera.

Austriacki trener przyznał, że rozdarcie jego drużyny przez Czerwone Diabły było okropnym doświadczeniem, ale wspiera swoich piłkarzy w drodze do odrodzenia się i powrotu do dobrych występów w Premier League. Czerwona kartka debiutującego Alexandre’a Jankewitza w drugiej minucie spotkania niemalże zakończyła widowisko.

– Co mogę powiedzieć? To okropne, ale wstaliśmy po pierwszym 9-0 i musimy to powtórzyć – powiedział Hassenhuttl w rozmowie dla BBC. Chciałem dać szansę kilku piłkarzom do występu na boisku Premier League. Kiedy zobaczyłem, co się dzieje, 9-0 nie jest dobrym wynikiem w debiucie.

Jan Bednarek zdobył bramkę samobójczą, a cztery minuty przed upłynięciem 90. minut został wyrzucony za faul na Anthonym Martialu. Dyskutując o lekkomyślności 19-latka Ralph zaznaczył, że nie chce dyskutować na temat pracy Mike’a Deana.

– Jan Bednarek go nie faulował, ale nie chcę mówić o pracy arbitra. W ubiegłym tygodniu naszym rywalem było Var. Niestety głupi faul młodego chłopaka zabił widowisko. Ciężko jest konkurować z drużyną Manchesteru grając w dziesięciu. Niestety brakowało nam kilku piłkarzy, co było trudne do wypełnienia. Staraliśmy się, jak najdłużej zachować czyste konto, ale ciężko było się bronić. Wstaliśmy po pierwszym 9-0, więc po tym również wstaniemy. Musimy dojść do siebie. Mamy za sobą bardzo dobry sezon. Nikt nie spodziewał się, że ten wieczór powtórzy się dzisiaj. Ciężko jest wyjaśnić, co się dzieje w naszych umysłach, ale znowu musimy z tym żyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *