

Jakub Osobiński podpisał kontrakt z Koroną Kielce
18-letni Jakub Osobiński podpisał kontrakt z Koroną Kielce do czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy.
Dla golkipera jest to pierwsza profesjonalna umowa w kieleckim klubie. W lipcu tego roku, Jakub Osobiński został włączony do składu złocisto-krwistych. W tym sezonie 18-latek wystąpił w pięciu meczach Centralnej Lidze Juniorów, w których dwukrotnie zachował czyste konto.
Jakub Osobiński podpisał nowy kontrakt z Koroną Kielce! Umowa będzie obowiązywała do czerwca 2020 roku! Naszemu młodemu golkiperowi życzymy sukcesów w żółto-czerwonych barwach! ?https://t.co/amqjaz92Ii
— Korona Kielce (@Korona_Kielce) 22 listopada 2018
-
AktualnościJordania - Argentyna oceny zawodników po spotkaniu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:57
-


AktualnościAlgieria - Austria oceny piłkarzy po meczu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:54
-


AktualnościStatystyki z meczu Jordania - Argentyna. Pełna analiza spotkania (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:52
-


AktualnościAlgieria - Austria pomeczowa analiza. Statystyki i szczegóły gry (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:49
-

AktualnościKolumbia - Portugalia oceny zawodników po meczu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 4:32
-

AktualnościDR Konga - Uzbekistan oceny piłkarzy po spotkaniu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 4:30





































