Jack Grealish powróci na spotkanie z Newcastle?

Getty Images

Przed rozpoczęciem rozmów o transferze do Chelsea pojawiła się aktualizacja dotycząca kontuzji Jacka Grealisha. Drużyna Deana Smitha przygotowuje się do rywalizacji z Newcastle United w ramach rozgrywek Premier League.

Wciąż pojawiają się wielkie wątpliwości, co do występu kapitana Aston Villa. Według The Mirror 25-latek zostanie poddany szerokim badaniom, których zadaniem będzie wykazanie, czy zawodnik jest zdolny do występu w piątkowym spotkaniu. Anglik był zmuszony do opuszczenia czterech ostatnich spotkań z powodu kontuzji, jakiej nabawił się 21 lutego w przegranym meczu z Leicester City 2:1. Piłkarze Aston Villa wygrali zaledwie jeden z czterech ostatnich meczów zdobywając w nich tylko dwa trafienia.

Jack Grealish uczestniczył w porannej sesji treningowej, ale nie został zaprezentowany na żadnym ze zdjęć treningowych. Szkoleniowiec Aston Villa, Smith skomentował status swojej gwiazdy w następujący sposób:

– Miejmy nadzieję, że uda nam się go wprowadzić w tym tygodniu. Zauważyłem go przed meczem i powiedział, że jeśli znajdzie się dla niego miejsce to chciałby zagrać. Bardzo ucieszyła mnie ta informacja, ale musimy poczekać na wyniki badań.

Grealish prezentuje się doskonale w sezonie 2020/2021 zdobywając 7 bramek i notując 12 asyst we wszystkich rozgrywkach. Przez długi czas Jack był jednym z głównym celów transferowych Manchesteru United. Sytuacja odmieniła się w momencie, gdy zawodnik podpisał nowy kontrakt z obecnym pracodawcą.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *