Jacek Magiera zostanie trenerem Śląska Wrocław?

Jacek Magiera / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jacek Magiera zrezygnował dziś z prowadzenia reprezentacji Polski U-19. Wszystko wskazuje na to, że teraz obejmie drużynę Śląska Wrocław – podaje portal “legia.net”.

Dziś po południu PZPN wydał komunikat, w którym poinformował, że Jacek Magiera opuszcza reprezentację Polski U-19. Powodem było odwołanie tegorocznych turniejów młodzieżowych przez UEFA. Zbigniew Boniek dodał jednak, że były trener Legii chce wrócić do piłki klubowej.

Bardzo prawdopodobne jest to, że nie będzie musiał długo czekać na nową pracę. Według portalu “Legia.net” Magiera jest blisko objęcia posady w Śląsku Wrocław. Zastąpi on Vítězslava Lavičke, o dymisji Czecha mówiło się już od kilku dobrych tygodni. Wrocławianie nie grzeszą formą, w ostatnich pięciu spotkaniach wygrali tylko jedno.

Byłego zawodnika Legii łączyło się wcześniej z Cracovią i Widzewem. Na ten moment jednak prezesi obu klubów nie planują roszad na stanowiskach trenera. Magiera w Śląsku będzie miał za zadanie powalczyć o europejskie puchary. Wydaje się to trudne do zrealizowania, lecz nie niemożliwe.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *