IO 2020: Amerykanki z brązowym medalem
W czwartek poznaliśmy brązowe medalistki w olimpijskim turnieju piłki nożnej.
W meczu o trzecie miejsce grała reprezentacja Stanów Zjednoczonych z Australią. Amerykanki wygrały 4:3 i do końca drżały o wynik. Choć do przerwy prowadziły 3:1. Po dwie bramki dla drużyny USA zdobyły Megan Rapinoe (8, 21) i Carli Llyod (45+1, 51). Dla Australii gole strzeliły: Samantha Kerr (17), Caitlin Foord (54) i Emily Gielnik (90).
Stany Zjednoczone to aktualne mistrzynie świata.
W finale turnieju w piątek Kanada zagra ze Szwecją. Od dawna wiadomo, że tytułu nie obronią Niemki, które w Rio de Janeiro zdobyły złoto. Do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w ogóle nie zdołały się zakwalifikować.
-

AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12




































