

Iniesta: Bernabeu byłoby doskonałym miejscem do rozegrania finału
Andrés Iniesta przyznał, że chciałby, żeby finał Pucharu Króla został rozegrany na Santiago Bernabeu. Hiszpan nie krył także zadowolenia z tego, że Barca znalazła się w tym finale.
-Bernabeu byłoby doskonałym miejscem do rozegrania finału Copa del Rey, ale nie mam pojęcia, gdzie zagramy. Nie jest ważne miejsce, ważne jest to, że znaleźliśmy się w finale.
-Jesteśmy w świetnej formie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi. Teraz zamierzamy zostawić Puchar Króla na boku i skupić się na dwóch pozostałych rozgrywkach, w których bierzemy udział. Dotarcie do finału jest wystarczającym powodem do dumy. Teraz chcemy zakończyć walkę w pozostałych rozgrywkach - powiedział 30-latek.
Źródło: marca.com
Foto: goal.com
-
AktualnościBelgia - Iran oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:16
-


AktualnościBelgia - Iran statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (21.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 0:14
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-


AktualnościStatystyki z meczu Hiszpania - Arabia Saudyjska. Pełna analiza spotkania (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:59
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Belgia - Iran (21.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 20:06
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt przewidywane jedenastki | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 18:12





































